Perearsti või pereõe vastuvõtule palume alati ette registreerida telefonil +372 32 42810. Kui vastuvõtule tuleb mitu isikut ühest perekonnast, palume panna vastuvõtuaeg igale pereliikmele. Vastuvõtule registreerunud patsiente püüame teenindada võimalikult õigeaegselt.

Hea patsient!
Alates 01.12.2023 meilidele ei vastata! Edaspidi võtta meiega ühendust https://www.perearst24.ee/ kaudu.

Ägedalt haigestunud patsiendid saavad vastuvõtule perearstikeskusesse pöördumise päeval - link. Kui olete ootamatult haigestunud ja soovite vastuvõtule saada samal päeval, palume ka sellisel juhul ette helistada – võib-olla on samal päeval veel vabu vastuvõtu aegu või on keegi oma ajast loobunud, pereõde püüab igal juhul leida Teile vastuvõtu jooksul sellist aega, et peaksite võimalikult lühidalt ooteruumis viibima. Ägedalt haigestunud patsienti võib vastu võtta nii perearst kui pereõde.
Kui Teil on vastuvõtule aeg kinni pandud, kuid mingil põhjusel Te vastuvõtule tulla ei saa, palume sellest teada anda (samuti telefonil +372 32 42810).
Reeglina tegeleme ühe vastuvõtu jooksul ühe probleemiga.

Kui Teil on oma tervisliku seisundi kohta palju küsimusi, on soovitatav need eelnevalt kodus kirja panna – sedasi ei ole ohtu, et midagi meelest ununeks ning perearst või pereõde saab murekohtadest kiire ülevaate. Võimalik, et kõikide küsimustega ei tegeleta ühe vastuvõtu jooksul, vajadusel saab teha plaani nendega tegelemiseks.
Vastuvõtule tulles palume riietuda selliselt, et vajaduse korral oleks lahtiriietumine kiire ja mugav.

Kontakt

Aadress: Rakvere, Tuleviku tn.1 kab. 42
Telefon: +372 32 42810
https://www.perearst24.ee/

Erakorraline abi

+372 32 42810
Telefon on kuuldel keskuse lahtioleku aegadel E,K,N R kell 8-16, K ja T kell 10-18
 
PEREARSTI NÕUANNE
1220
(üleriigiline telefon, kust saab meditsiinilist nõu 24 tundi ööpäevas eesti ja vene keeles)